Zdrowie i Uroda

Zalety metody akrylowej zdobienia paznokci

488Views

Spośród wszystkich metod zdobienia paznokci największą popularnością cieszą się teraz hybrydy, ale to nie oznacza, że o pozostałych metodach można raz na zawsze zapomnieć. Manicure akrylowy również ma swoje plusy. Nie bez powodu nadal jest wybierany przez sporą grupę klientek salonów kosmetycznych.

Na czym polega metoda akrylowa zdobienia paznokci?

Podstawą manicure’u hybrydowego są lakiery hybrydowe, a podstawą manicure’u akrylowego – akryl. Specjalna akrylowa masa, tworzona z akrylu i specjalnego płynu, umożliwia sprawne formowanie paznokci i nadawanie im dowolnego, pożądanego rozmiaru. Akrylowe paznokcie mogą przyjmować zróżnicowane kształty i długości. Wcale nie muszą być bardzo grube czy bardzo długie.

Oczywiście to, w jaki sposób manicurzystka wykorzysta metodę akrylową zdobienia paznokci, zależy od preferencji i wymagań klientki. Paznokcie są dopasowywane i do jej indywidualnych oczekiwań, i do jej naturalnej płytki paznokciowej, albowiem muszą do tej płytki pasować, by bez problemu mogły się na niej utrzymać i to przez dłuższy czas.

Komu można polecić manicure akrylowy?

Jest on stosowany w pewnych konkretnych przypadkach. Zaleca się go przede wszystkim tym klientkom, które mają spore problemy ze swoją naturalną płytką paznokciową, na której uwidaczniają się poważne mankamenty, domagające się zakrycia. Akryl pozwala w końcu na dowolne formowanie paznokci. Można zrobić z nimi to, co tylko się zechce.

Bardzo często też metodę akrylową zdobienia paznokci wykorzystuje się w okresie, w którym zapuszcza się swoje naturalne paznokcie. Na tym etapie trzeba bowiem chronić naturalną płytkę przed uszkodzeniami, przed rozdwajaniem się oraz przed pękaniem i złamaniami. Warto więc okresowo zafundować sobie sztuczne paznokcie, by później już, po ich ściągnięciu, cieszyć się swoją wydłużoną naturalną płytką.

Co takiego daje metoda akrylowa zdobienia paznokci?

Absolutnie największą zaletą manicure’u akrylowego, na którą każda kobieta zwróci uwagę, jest jego niesamowita trwałość. Pod tym względem akryl może przypominać hybrydy. Podobnie jak i one potrafi utrzymać się w idealnym nienaruszonym stanie przez jakieś trzy tygodnie.

Ponadto akryl tworzy na naturalnej płytce doskonałą mocną barierę ochronną, która nie pozwala im się łamać, rozdwajać i jakkolwiek inaczej niszczyć. Akrylowa masa doskonale radzi sobie z ukrywaniem różnego rodzaju niedoskonałości. Zakrywa wszelkie złamania czy obgryzienia. Efekt, jaki daje metoda akrylowa zdobienia paznokci, jest przy tym naprawdę naturalny.

Więcej informacji znajdziesz na stronie paznokcie akrylowe.

root_808
the authorroot_808
https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ https://hankasa.com.pl/waska-konsola-w-przedpokoju-jak-polaczyc-funkcjonalnosc-z-estetyka/ https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/