Ciekawe

Odzyskamy dla Ciebie zwrot podatku z Holandii. Rozlicz podatek razem z Borsuk Podatki i zyskaj dodatkowe pieniądze

559Views

Rozliczenie podatku z Holandii, w zdecydowanej większości przypadków, jest opłacalne dla podatników. Czas oczekiwania na zwrot to od 3 do 5 miesięcy, a średnia jego kwota oscyluje wokół 1400 euro. Jeśli pracowałeś w tym kraju legalnie i przysługuje Ci zwrot nadpłaconego podatku, zgłoś się do Borsuk Podatki. Biuro pomogło od 2002 roku odzyskać ponad 150 milionów euro, m.in. za zaniżone ulgi i zbyt wysoko naliczony podatek dochodowy. Bogate, dwudziestoletnie doświadczenie, pomogło zyskać tysiące zadowolonych klientów. Dołącz do nich już dziś i skontaktuj się z ekspertami z dziedziny prawa podatkowego krajów zagranicznych.

Zwrot podatku z Holandii – pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności

Zwrot podatku z Holandii to tylko kilka, prostych kroków. Wystarczy, że pobierzesz, wypełnisz i odeślesz dokumenty, a my zajmiemy się resztą. Najważniejszym z nich będą jaaropgave z każdego miejsca pracy, dokładny adres wykonywania pracy oraz wysokość dochodów, np. z Polski lub Niemiec. Oczywiście, jeżeli zostały udokumentowane. Od tej pory nie musisz martwić się niczym. Biuro Borsuk zajmie się resztą, a Ty będziesz w spokoju oczekiwać na pieniądze, które pojawią się na koncie. Jeśli otrzymałeś wezwanie do rozliczenia, masz czas do dnia 1 lipca na złożenie zeznania podatkowego. 

Biuro Borsuk – usługi na najwyższym poziomie

Jesteśmy jednym z najdłużej działających biur rozliczeń zagranicznych w Polsce. Nasze doświadczenie pozwala na obsługiwanie klientów szybko i bezproblemowo tak, aby nie musieli tłumaczyć pism na język obcy, zajmować się formalnościami i wizytami w urzędach. Na https://borsukpodatki.pl/ wszystkie niezbędne dokumenty do pobrania. Rozliczenie podatku z zagranicy może być łatwe i przyjemne. Odzyskaj swoje pieniądze już teraz i nie pozwól, aby przepadły. Zwrot podatku z Holandii to nawet kilka tysięcy złotych do domowego budżetu. Skontaktuj się z Biuro Borsuk i opowiedz o swojej sprawie!

 

root_808
the authorroot_808
myana-bg.org live url zobacz