Ciekawe

Nowoczesne zabiegi skóry z wykorzystaniem lasera

1.21KViews

Skóra naszej twarzy to nasza wizytówka – powinniśmy dbać o wysoki stopień jej nawilżenia, jej ochronę przed silnym słońcem. Niestety, nawet najlepsza pielęgnacja nie ustrzeże nas przed zmianami skórnymi, włókniakami czy bliznami powstałymi np. po trądziku. Jak radzić sobie ze skóra problematyczną? Czy istnieją skuteczne metody na wygładzenie skóry?

Najczęstsze problemy skóry twarzy

Zdecydowana większość z nas ma problemy skórne związane z twarzą: najczęściej są to przebarwienia oraz piegi, ale też blizny, włókniaki. Powszechnym problemem są również zmarszczki, które pojawiają się już po 25-30 roku życia. Te ostatnie to głębokie bruzdy w naszej skórze, które powstają w wyniku spadku ilości kolagenu, ale też niedostatecznego nawilżania skóry, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Laser frakcyjny – skuteczny sposób na walkę ze zmianami na skórze

Chcąc przywrócić skórze twarzy wspaniały wygląd warto rozważyć zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego. Laser taki jest powszechnie wykorzystywany w medycynie estetycznej oraz zabiegach medycznych. Zabiegi takie są nie tylko bezpieczne, ale i odznaczają się wysoką skutecznością.

Jak działa laser CO2? Działanie lasera to emitowanie wiązki o określonej długości i precyzyjne nakierowanie jej w konkretne miejsce na skórze. Wiązka wnika głęboko, podgrzewając wodę zawartą w komórkach. Podgrzanie wody w komórkach powoduje mikrouszkodzenia i pęknięcia – w tym momencie do organizmu wysyłany jest sygnał o konieczności szybkiej regeneracji. Regeneracja po zabiegach frakcyjnych trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. W tym czasie możliwe jest łuszczenie się skóry. Po procesie regeneracji skóra jest wyraźnie wygładzona, zmiany czy blizny mniej widoczne. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się powtarzanie zabiegu w okresie zaleconym przez specjalistę.

 

 

root_808
the authorroot_808
https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/ https://emtec-group.com.pl/polaczenie-przeszlosci-z-przyszloscia-unikalnosc-mebli-loftowych/ Pojedyńczy metalowy wieszak na ręczniki