Dom i Wnętrze

Meble kuchenne – jaką kolekcję wybrać, by cieszyć się praktycznym wnętrzem?

591Views

Wybór mebli kuchennych może dzisiaj okazać się wyzwaniem – szeroki wybór kolekcji meblowych sprawia, że w sklepach możemy spędzić długie godziny. Warto przyjrzeć się najchętniej wybieranym trendom i wybrać meble kuchenne dopasowane do potrzeb. Co proponują projektanci?

Meble kuchenne nowoczesne – wyjątkowa kuchnia lub aneks!

Nowoczesne meble kuchenne są jednymi z najchętniej wybieranych – sprawdzają się one zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i dużych kuchniach czy w formie aneksów. Rozbudowane kolekcje nowoczesnych mebli sprawiają, że możliwe jest zaprojektowanie kuchni idealnie dopasowanej do naszych potrzeb. Czym odznaczają się takie meble kuchenne? Przede wszystkim zwracają uwagę gładkie, lśniące fronty szafek. Fronty tworzone są z płyt meblowych laminowanych czy lakierowanych, przez co są wysoce odporne na ścieranie, uszkodzenia, działanie wilgoci. Kuchnie nowoczesne mogą być również uzupełnione o zintegrowane oświetlenie, które montowane jest wewnątrz przeszklonych regałów. Projektanci proponują również markowe akcesoria.

Meble kuchenne klasyczne – kuchnia w stylu retro!

Kuchnie w stylu retro biją rekordy popularności – mogą one nawiązywać do stylu lat 60., ale tez do klasycznych kuchni angielskich, gdzie uwagę przyciągają stylizowane elementy. Chcąc zaaranżować taką kuchnię, warto postawić na kolekcje stylizowane. Bez wątpienia uwagę zwrócą fronty, w których zastosowano ozdobne frezy oraz dekoracyjne uchwyty. Meble kuchenne klasyczne są chętnie ozdabiane poprzez przeszklenia. Meble kuchenne klasyczne pozwolą odtworzyć ducha dawnych kuchni oraz wnętrza, które pamiętamy z dzieciństwa. Atutem jest połączenie klasycznych motywów z nowoczesnymi materiałami oraz markowymi akcesoriami. Kuchnię taką warto ozdobić też klasycznymi elementami: szklanymi wazonami, dekoracyjnymi zastawami stołowymi.

 

root_808
the authorroot_808
https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/ https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/