Ciekawe

Wybierz wózek 3w1 i ciesz się wygodą podczas wspólnych spacerów

1.47KViews

Przygotowując się na przyjście na świat dziecka kupujemy wiele przedmiotów, które mają nam ułatwić codzienne funkcjonowanie. Wśród nich najistotniejszym jest wózek – dzięki niemu będziemy mogli spacerować wspólnie z dzieckiem, nie tylko na co dzień, ale również w czasie wakacyjnych wyjazdów. Jakie parametry i zagadnienia brać pod uwagę podczas planowania kupna wózka dziecięcego?

Funkcjonalny wózek 3w1 – produkt, który nas zachwyci!

Wśród licznych propozycji producentów zdecydowana większość kupujących decyduje się na wózek 3w1. Wózki tego typu przeznaczone są do użytkowania przez kilka lat: od momentu narodzenia dziecka aż do ukończenia przez malucha 4 lat. Dzięki wymiennym elementom oraz trwałej konstrukcji wózek będzie służył nam przez wiele lat, a my sami docenimy komfort jego użytkowania.

Jak skonstruowany jest wózek 3w1? Podstawą jest stelaż wykonany z trwałego aluminium. Materiał ten jest jednocześnie lekki i wysoce odporny na odkształcenia czy uszkodzenia. Stelaż wózka jest składany, przez co bez trudu spakujemy go do bagażnika samochodowego i zabierzemy w podróż. Warto dodać, że koła są amortyzowane – oznacza to, że możemy prowadzić wózek nie tylko po chodnikach, ale też po ścieżkach szutrowych w lesie czy w parku.

Gondola i siedzisko – do wybrać?

Wózek 3w1 posiada dwa elementy wymiennie: gondolę i siedzisko. Gondola stosowana jest podczas pierwszych miesięcy życia dziecka – to wygodne łóżeczko, w którym maluch może spokojnie spać w czasie spacerów. O komfort zadba wygodny materacyk, wywietrzniki, budka chroniąca przed słońcem. Kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać gondole wymieniamy na siedzisko – jest ono regulowane w kilku punktach, posiada pasy bezpieczeństwa. Dla wygody rodzica wózek uzupełniono o torby na zakupy, kosze, hamulce ręczne.

 

 

root_808
the authorroot_808
zobacz zobacz zobacz