Ciekawe

Kojec dla dziecka – jaki wybrać?

1.8KViews

Kojec dla dziecka jest elementem mającym zapewnić małemu dziecku bezpieczeństwo zawsze wtedy, kiedy musimy spuścić je z oka.  Aby kojec jak najlepiej spełniał swoją rolę, powinniśmy starannie wybrać konkretny model.  Czym warto kierować się podczas zakupów? Sprawdź nasze rady!

Sprawdzony kojec dla dziecka – bezpieczeństwo przede wszystkim

Kojec dla dziecka z drewnianymi szczebelkami? Niekoniecznie! W sklepach z wyposażeniem dla dzieci znajdziesz ogrom różnorodnych modeli. Kojec powinien być przyjazną dziecku, bezpieczną przestrzenią do zabawy czy snu. Nie mogą znaleźć się z nim ostre czy twarde elementy. W pokoju maluszka najlepiej sprawdzi się model wykonany z naprężonej, odpornej na przetarcia i uszkodzenia tkaniny. Dno kojca powinno być wyłożone płaskim materacem. Chcesz mieć pewność, że dziecko pozostawione w kojcu nie będzie się nudzić? W takim razie zwróć uwagę na to, czy wstępnie wybrany model posiada dodatki w postaci uchwytów pomagających ćwiczyć samodzielne wstawanie, okienek, ciekawych wzorów.

Czołowi producenci wysokiej jakości akcesoriów i sprzętu dla dzieci dbają o to, aby produkty przed trafieniem do sprzedaży przeszły rygorystyczne testy. Doskonałym potwierdzeniem jakości produktów dedykowanych najmłodszym są atesty. Jeśli chcesz mieć pewność, że kojec dla dziecka spełni Twoje oczekiwania, wybierz model posiadający Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Podróżne łóżeczko

Składany kojec doskonale zastąpi klasyczne łóżeczko zawsze wtedy, kiedy jesteś poza domem. Złożony do kompaktowych rozmiarów i zamknięty w przenośnej torbie model zmieści się nawet do niewielkiego bagażnika. Co ważne, nowoczesne konstrukcje są lekkie, a ich rozłożenie zajmuje zaledwie chwilę.

root_808
the authorroot_808
Metalowy stojak na ręczniki live url live url