Dom i Wnętrze

Jak zaprojektować niebanalny taras?

671Views

Odpoczynek na tarasie to świetny sposób na relaks po długim dniu w pracy. Przydomowy taras nie musi być duży, by dawać wiele radości: wystarczą odpowiednie meble i dodatki. Zaprojektowanie takiej przestrzeni jest dzisiaj naprawdę proste!

Jak zaprojektować przydomowy taras?

Nie trzeba wiele, by zwykły taras zmienił się w miejsce idealne do relaksu. Podstawą są oczywiście wygodne meble – szeroki wybór kolekcji meblowych pozwoli na dopasowanie zestawu do oczekiwań. Na tarasie nie powinno zabraknąć również elementu chroniącego przed słońcem. Może być to nowoczesny parasol lub pergola. Elementem, który coraz częściej widać w polskich ogrodach, są promienniki gazowe. Czym są takie urządzenia? Jak działają? Czy promiennik podniesie komfort wypoczynku?

Ogrzewacz tarasowy w strefie wypoczynkowej

Prostym sposobem na przedłużenie lata w ogrodzie czy na tarasie jest zakupienie profesjonalnego ogrzewacza tarasowego. Urządzenie to zaproponuje m.in. marka vulkan.com.pl. Nowoczesne ogrzewacze tarasowe to urządzenia eleganckie, bezpieczne w użytkowaniu i bezpieczne w obsłudze. Dzięki nim możliwe jest przedłużenie miłych chwil w ogrodzie. Ogrzewacze tarasowe to urządzenia, które emitują ciepło nawet w promieniu 5 metrów. Takie rozwiązanie sprawia, że z miejsca wypoczynkowego na tarasie korzystać można również podczas pierwszych, chłodniejszych dni jesieni. Ogrzewacze tarasowe zaprojektowane są w taki sposób, by urozmaicać przestrzeń i podnosić jej walory estetyczne. W praktyce oznacza to, że do produkcji ogrzewaczy wykorzystano wysokiej klasy materiały. Promiennik zasilany jest na gaz – butla z gazem umieszczona jest wewnątrz urządzenia, co nie zaburza estetyki otoczenia. Dzięki pokrętłom możliwe jest regulowanie wysokości płomienia.

root_808
the authorroot_808
https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/ https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/