Dom i Wnętrze

Jak wprowadzić kwiaty do miejsca pracy?

1.03KViews

W pracy spędzamy duża część naszego dnia. Warto postarać się, by było to miejsce przyjemne i nastrajało optymistycznie. Gustowne meble, ergonomiczne wyposażenie biura oraz elementy dekoracyjne wpływają na nasz nastrój, a także wydajność w pracy. Jak wprowadzić rośliny do biur, gabinetów i kancelarii?

W nowoczesnym wydaniu

Rośliny to element wystroju, który sprawdzi się w każdej firmie. Zieleń wprowadza spokój oraz dobry nastrój. Integralną częścią rośliny jest donica, w której ją posadzimy. Chcąc stworzyć spójną przestrzeń należy zadbać o to, by donica oraz roślina pasowały do wnętrza, w którym mają się znaleźć.

Donica jest nie tylko uzupełnieniem rośliny, ale odpowiednio dobrana może stać się ważną częścią wystroju. We wnętrzach nowoczesnych bardzo dobrze sprawdzają się donice proste, surowe, bez zbędnych ozdobników.

Donice lechuza Rondo to idealne pojemniki na rośliny takie jak beniaminek, sansewiera, czy fikus. Dzięki owalnemu kształtowi nie tylko wyglądają niezwykle elegancko, ale również wspomagają rozwój kwiatów. Dla roślin, które potrzebują więcej miejsca na korzenie idealne będą donice lechuza Quadro, które mają szerokie dno.

Sposób na nudną ścianę

Miejsca pracy bardzo często są formalne. Ściany są białe, meble proste, klasyczne. Może takie biuro wygląda poważnie, ale trzeba przyznać, że również trochę standardowo i nudno.

Eleganckim sposobem na pokonanie nudy na ścianach są rośliny wiszące. W tym przypadku wybór doniczki również ma znaczenie. Wygląd doniczki nie jest tu najważniejszy. Ważna jest funkcjonalność. Donice lechuza wyposażone w system nawadniania to duża wygoda, która pozwoli na unikniecie przesuszenia kwiatów. Dzięki systematycznemu uwalnianiu wody rośliny nie wymagają ciągłej pielęgnacji, co jest niezmiernie ważne w miejscu pracy, gdzie nie zawsze jest czas, by zatroszczyć się o kwiaty.

Storczyk – gustowny dodatek

Kwiatem, który idealnie sprawdzi się na każdym biurku jest storczyk. Jest to roślina niezwykle wytworna i niezwykła.

Uprawa storczyka nie jest łatwa. Wymaga on dużo uwagi oraz troski. Odpowiednie podłoże oraz podlewanie to nie wszystko. Storczyk powinien mieć doniczkę, która zapewni mu możliwość wzrostu. Donice lechuza Deltini, czy pojemniki kwadratowe zapewnia optymalne warunki dla tej pięknej, ale wymagającej rośliny.

Warto pamiętać, że wybierając rośliny oraz donice do biura należy stworzyć spójną całość. Idealnie skomponowane będą niekwestionowaną ozdobą przestrzeni, która jednocześnie będzie miała pozytywny wpływ na samopoczucie pracowników oraz kontrahentów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Donice lechuza https://barokko.pl/pol_n_Donice-179.html.

root_808
the authorroot_808
https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/ https://4sch.pl/ogrzewacz-tarasowy-polaczenie-designu-i-wydajnosci/ zobacz wiecje