Dom i Wnętrze

Fotel wiszący w naszej strefie komfortu

1.64KViews

Własny ogród czy taras to idealna przestrzeń do odpoczynku. Nie musimy zatrudniać doświadczonych dekoratorów czy architektów, aby zaprojektowali dla nas to miejsce zgodnie z najnowszymi trendami. Wystarczy wykorzystać propozycje topowych producentów! Jednym z najchętniej kupowanych mebli w ostatnim czasie jest fotel wiszący – co warto wiedzieć o tym produkcie?

Fotel wiszący – wyjątkowy odpoczynek blisko domu

Zaaranżowanie przestrzeni przydomowej jeszcze nigdy nie było tak łatwe – w nasze ręce producenci oddają wiele pięknych i ciekawych kompletów, które zaskoczą nam trwałością. Fotel wiszący to produkt najwyższej klasy, który nie tylko w sposób nietuzinkowy zapełni przestrzeń przydomową, ale też sprawi, że będziemy mogli odpoczywać kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Fotel wiszący to propozycja dla osób lubiących oderwać się od ziemi i bujać w obłokach – konstrukcja pozwoli ukryć się w obszernym kokonie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz przed silnymi podmuchami wiatru.

Fotel wiszący oparty jest na stelażu aluminiowym, malowanym proszkowo. Oznacza to, że waga mebla nie jest wysoka, przez co bez problemu możemy zmieniać jego położenie. Dodatkowo aluminium malowane proszkowo jest zabezpieczone przed wilgocią i rdzą. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa – to tworzywo syntetyczne, o nieporowatej strukturze, które nie tylko nie chłonie brudu, ale też jest wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

Fotel wiszący blisko domu

Czy wiesz, że fotel wiszący świetnie prezentuje się z innymi meblami z technorattanu – np. z sofą narożną czy leżankami? Poprzez połączenie kolejnych elementów bez trudu stworzymy ciekawą przestrzeń, z której korzystać będą wszyscy domownicy, a my sami pokochamy wypoczynek na świeżym powietrzu.

root_808
the authorroot_808
https://chuck.com.pl/klucz-do-czterosezonowego-tarasu-ogrzewacze-gazowe/ zobacz Hoker do kuchni z oparciem